Mide Botoksu ile Ameliyatsız Kilo Verebilirsiniz

Mide Botoksu Uygulama Videosu

Mide Botoksu ile Zayıflama

Mide Botoksu uygulaması endoskopik olarak uygulanan, yaklaşık 10dk süren, işlem sonrası herhangi bir ağrı, buulantı gibi belirtileri olmayan, hemen normal hayata dönülen zayıflamaya yardımcı bir yöntemdir.

Mide içerisinde ortalama 20 noktaya yapılan Botulinum toksini sayesinde uzun açlık süresi, geç acıkma, iştah kontrolü ve çabuk doyma gibi etkiler kazanılmaktadır ve hastalar kilo vermektedir.

Mide botoksu uygulaması sonrasında etkili kilo verimi icin uygulamaya mutlaka düzenli düşük kalorili beslenme ve spor eklenmelidir.

Op.Dr.Bilgehan Çağdaş Sonbahar obezite nin cerrahi tedavisinde, tüp mide ameliyatı ve mide balonu ile zayıflama konusunda oldukça tecrübelidir, aynı zamanda reflü hastalığının cerrahi tedavisinde tecrübe sahibidir, ameliyatlarını Ankara'da yapmaktadır.                                                                                       

                                                                                                                   YASAL UYARI

Bu site, genel cerrahi uzmanlık alanını ilgilendiren konularda, sağlıkçı olmayanlara yönelik genel bilgilendirme amacı taşıyan özet metinler içerir.Yazılar,tıbbi terimlerin kullanımından özellikle kaçınılarak mümkün olduğunca anlaşılır gündelik bir dille kaleme alınmıştır.Eğitim materyali olarak kullanımı önerilmez.Sitede yer alan metinler, tıbbi tanı ve tedavi niteliği taşımaz.Bilgilendirme metinlerine dayanılarak yapılacak uygulamalardan site sorumlu tutulamaz.Her hakkı saklıdır.