• Op.Dr.Bilgehan Cagdas Sonbahar

10 dakikalık işlem: Mide Botoksu-Ankara Mide Botoksu Merkezi

En son güncellendiği tarih: 5 Ağu 2019

Mide botoksu bir ameliyat değildir. Tamamen endoskopik olarak ağızdan girilerek yapılan bir işlemdir. Kesi yoktur. İşlem ortalama 10 dakika sürer. Hastalar, işlem esnasında anestezi hekimi eşliğinde uyutulur. Hastanede yatmak gerekli değildir. İşlem sonrası hemen normal haya dönülür.

Mide botoksu işlemi güvenilir,tecrübeli ekibimizle oldukça hızlı ve etkili bir şekilde yapılmaktadır.

Mide Botoksu 2019 fiyatları için, mide botoksu nasıl yapılır, mide botoksu kimlere yapılır mide botoksu yaptırmalımıyım gibi sorularınız için bize ulaşınız.


8 görüntüleme0 yorum

Op.Dr.Bilgehan Çağdaş Sonbahar obezite nin cerrahi tedavisinde, tüp mide ameliyatı ve mide balonu ile zayıflama konusunda oldukça tecrübelidir, aynı zamanda reflü hastalığının cerrahi tedavisinde tecrübe sahibidir, ameliyatlarını Ankara'da yapmaktadır.                                                                                       

                                                                                                                   YASAL UYARI

Bu site, genel cerrahi uzmanlık alanını ilgilendiren konularda, sağlıkçı olmayanlara yönelik genel bilgilendirme amacı taşıyan özet metinler içerir.Yazılar,tıbbi terimlerin kullanımından özellikle kaçınılarak mümkün olduğunca anlaşılır gündelik bir dille kaleme alınmıştır.Eğitim materyali olarak kullanımı önerilmez.Sitede yer alan metinler, tıbbi tanı ve tedavi niteliği taşımaz.Bilgilendirme metinlerine dayanılarak yapılacak uygulamalardan site sorumlu tutulamaz.Her hakkı saklıdır.